Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

The Cottage, Athol

Snadná online rezervace The Cottage a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Athol bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) The Cottage (Prázdninové domy), ubytování Athol, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) The Cottage. Každý pokoj, či ubytovací jednotka The Cottage může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku The Cottage se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte The Cottage vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.8

The Cottage (Prázdninové domy), Athol

Athol, USA (Zobrazit hotel na mapě)

The Cottage
The Cottage 1The Cottage 2The Cottage 3The Cottage 4The Cottage 5The Cottage 6The Cottage 7The Cottage 8The Cottage 9The Cottage 10The Cottage 11The Cottage 12The Cottage 13The Cottage 14The Cottage 15The Cottage 16The Cottage 17The Cottage 18The Cottage 19The Cottage 20The Cottage 21The Cottage 22The Cottage 23The Cottage 24The Cottage 25The Cottage 26The Cottage 27The Cottage 28The Cottage 29The Cottage 30The Cottage 31The Cottage 32The Cottage 33The Cottage 34The Cottage 35The Cottage 36The Cottage 37The Cottage 38The Cottage 39The Cottage 40The Cottage 41The Cottage 42The Cottage 43The Cottage 44The Cottage 45The Cottage 46The Cottage 47The Cottage 48The Cottage 49The Cottage 50

Set in Athol in the Idaho Region, this holiday home is 38 km from Coeur d'Alene. The unit is 32 km from Sandpoint.

An oven and a microwave can be found in the kitchen and there is a private bathroom. A TV with satellite channels is offered.

The nearest airport is Spokane International Airport, 84 km from The Cottage.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (The Cottage)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Různé

Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (The Cottage)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

American Express, Visa, Euro/Mastercard, Discover

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (The Cottage)

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím The Cottage o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.